Vložte klíčové slovo

KONTAKTOVAT SFB, s.r.o.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

RD Zdiměřice

RD Zdiměřice

V: Rodinné domy
Investor:
Soukromá osoba
Datum:
15.6.2007
Umístění:
Zdimeřice
Value:
-
Realizace:
SFB
O Projektu

Novostavba rodinného domu se dvěmi bytovými jednotkami a dvojgaráží.

Jedná se o nepodsklepený přízemní objekt s obytným podkrovím, polovalbovou střechou a dvěmi bytovými jednotkami. Majitelé tohoto dvojdomu se dohodli na jednotném stylu zvenku i při rozdílném uspořádání interiérů obou bytových jednotek. Každý z bytů disponuje samostatnou venkovní terasou z exotického dřeva. U obou jednotek jsou hlavní obytné prostory s dvojicí francouzkých oken orientovány na jižní stranu.

Dispozice bytové jednotky č. 1:

V přízemí je umístěna vstupní hala, šatna, technická místnost, WC a hlavní obytný prostor skládající se z obývacího pokoje, kuchyně se spíží a jídelny. Ze vstupní haly je přímý vstup do dvojgaráže, která je součástí domu. Z obytné části je vstup na terasu, která je částečně zastřešena. V prostoru obývacího pokoje je umístěno dřevěné samonosné schodiště do podkroví. V podkroví jsou dva dětské pokoje, pracovna, ložnice se šatnou a koupelnou, knihovna, samostatné WC, druhá koupelna a šatna a také galerie nad schodištěm. Z galerie je přístup pomocí padacího schodiště do podstřešního půdního prostoru.

Dispozice bytové jednotky č. 2:

V přízemí je umístěna vstupní hala, komora, WC a hlavní obytný prostor skládající se z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny. Z prostoru kuchyně je vstup do spíže a dále pak do technické místnosti. Z obytné části je vstup na terasu, která je částečně zastřešena. V prostoru obývacího pokoje je umístěno dřevěné samonosné schodiště do podkroví. V podkroví jsou tři ložnice, koupelna s WC,  šatna a také galerie nad schodištěm. Z galerie je přístup pomocí padacího schodiště do podstřešního půdního prostoru.

Zastavěná plocha: 247 m2

Užitná plocha:  byt A – 239,3m2 , bytB – 124,2m2

Realizace:    2007 – 2008  – RD na klíč včetně přípojek, terasa, komunikace a terénní úpravy, přední oplocení

Projekt: individuálně řešený rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami

134567891018102007108