Vložte klíčové slovo

KONTAKTOVAT SFB, s.r.o.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  RD Zdiměřice

  RD Zdiměřice

  V: Rodinné domy
  Investor:
  Soukromá osoba
  Datum:
  15.6.2007
  Umístění:
  Zdimeřice
  Value:
  -
  Realizace:
  SFB
  O Projektu

  Novostavba rodinného domu se dvěmi bytovými jednotkami a dvojgaráží.

  Jedná se o nepodsklepený přízemní objekt s obytným podkrovím, polovalbovou střechou a dvěmi bytovými jednotkami. Majitelé tohoto dvojdomu se dohodli na jednotném stylu zvenku i při rozdílném uspořádání interiérů obou bytových jednotek. Každý z bytů disponuje samostatnou venkovní terasou z exotického dřeva. U obou jednotek jsou hlavní obytné prostory s dvojicí francouzkých oken orientovány na jižní stranu.

  Dispozice bytové jednotky č. 1:

  V přízemí je umístěna vstupní hala, šatna, technická místnost, WC a hlavní obytný prostor skládající se z obývacího pokoje, kuchyně se spíží a jídelny. Ze vstupní haly je přímý vstup do dvojgaráže, která je součástí domu. Z obytné části je vstup na terasu, která je částečně zastřešena. V prostoru obývacího pokoje je umístěno dřevěné samonosné schodiště do podkroví. V podkroví jsou dva dětské pokoje, pracovna, ložnice se šatnou a koupelnou, knihovna, samostatné WC, druhá koupelna a šatna a také galerie nad schodištěm. Z galerie je přístup pomocí padacího schodiště do podstřešního půdního prostoru.

  Dispozice bytové jednotky č. 2:

  V přízemí je umístěna vstupní hala, komora, WC a hlavní obytný prostor skládající se z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny. Z prostoru kuchyně je vstup do spíže a dále pak do technické místnosti. Z obytné části je vstup na terasu, která je částečně zastřešena. V prostoru obývacího pokoje je umístěno dřevěné samonosné schodiště do podkroví. V podkroví jsou tři ložnice, koupelna s WC,  šatna a také galerie nad schodištěm. Z galerie je přístup pomocí padacího schodiště do podstřešního půdního prostoru.

  Zastavěná plocha: 247 m2

  Užitná plocha:  byt A – 239,3m2 , bytB – 124,2m2

  Realizace:    2007 – 2008  – RD na klíč včetně přípojek, terasa, komunikace a terénní úpravy, přední oplocení

  Projekt: individuálně řešený rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami

  134567891018102007108